Головна / Малому бізнесу / Послуги та сервіси

Послуги та сервіси

Версія для друку
Інкасація та перевезення цінностей   Клієнт-банк

Для мінімізації ризиків Вашого підприємства при організації перевезення грошових коштів і цінностей та для отримання Вами максимальної зручності, ПАТ «Кредитпромбанк» пропонує повний комплекс послуг з інкасації

 

Якщо ви активно використовуєте свій поточний рахунок та бажаєте управляти ним, не виходячи з офісу, або володіти інформацією завжди і скрізь, Ваші бажання можуть легко здійснитися, якщо Ви скористаєтесь у ПАТ «Кредитпромбанк» системами "Клієнт-банк" та/або «Інтернет-клієнт-банк».

Банківські сейфи   Банківські метали

Якщо Ви потребуєте надійного збереження цінностей, ПАТ «Кредитпромбанк» пропонує Вам скористатися банківським сейфом — це дасть Вам змогу бути абсолютно впевненими у цілості Ваших цінностей.

 

Купуючи банківські метали, ви фактично конвертуєте свої гроші в інтернаціональну валюту, яка, на відміну від паперових грошей, захищена від інфляції.

Документарні операції    

Операції, які забезпечують розрахунки у міжнародній торгівлі та захищають експортерів та імпортерів від можливих ризиків невиконаної поставки або несплати за товари або послуги.