Зарплатний проект

Версія для друку

Є речі, які можна зробити краще та дешевше

Підприємство, що виплачує заробітну плату співробітникам, часто стикається з необхідністю:

Виплата заробітної плати за допомогою платіжних карток міжнародних платіжних систем легко вирішує всі ці проблеми. Бухгалтеру досить передати до банку відомість про нарахування заробітної плати, яка формується автоматично бухгалтерською програмою підприємства, і створити всього одне платіжне доручення на загальну суму нарахованої співробітникам підприємства заробітної плати. Всі інші проблеми бере на себе банк.

На підставі Вашої відомості банк розподілить заробітну плату між платіжними картками Ваших співробітників та забезпечить її виплату як у мережі своїх відділень, банкоматів, мережі банкоматів «АТМосфера» (без утримання комісії), так і у банкоматах та відділеннях інших банків, українських та зарубіжних.

Вартість такої послуги коштує навіть дешевше, ніж традиційна виплата зарплати. Зарахування заробітної плати на платіжні картки Ваших співробітників буде коштувати Вам стільки ж, скільки і отримання готівки в банку для видачі заробітної плати через касу підприємства, але при цьому Ви отримуєте значну економію.
Якщо Ви є клієнтом нашого банку, то маєте можливість підключитись до одного з Тарифних пакетів, що надасть Вам змогу обслуговуватись за зарплатним проектом на пільгових умовах.

Виплата заробітної плати не повинна переривати робочий процес

Традиційний процес виплати заробітної плати призводить до перебоїв у робочому процесі завдяки чергам у касах, а в разі великої географічної віддаленості підрозділів — і до необхідності відволікання співробітників від основної роботи протягом тривалого часу.

У разі використання послуги «Виплата заробітної плати за допомогою платіжних карток», підприємство надає своїм співробітникам можливість отримувати заробітну плату у зручний для них час та у будь-якому банкоматі або відділенні банку. Таким чином, підприємства уникають черг біля кас у день виплати заробітної плати, до того ж не переривається робочий процес.

За бажанням, можливо установити банкомат на території Вашого підприємства, при цьому банк самостійно здійснює його обслуговування та інкасацію.

Підвищити лояльність співробітників та якість їх праці за допомогою премій і бонусів — ефективний, але недешевий варіант. Проте тепер Ви можете преміювати всіх або окремих співробітників, шляхом можливості отримати кредит з використанням міжнародної платіжної картки.

Використовуючи платіжні картки Visa Inc та Mastercard Worldwide
можливість оплати товарів і послуг в торгово-сервісних підприємствах пластиковою картою Банку без стягування комісії по всьому світу
Платіжні картки Visa Inc та Mastercard Worldwide приймаються більш ніж в 19 000 магазинів, ресторанів, кафе, готелів, туристичних бюро та авіакомпаній в Україні та більш, ніж в 17 мільйонах точок у 222 країнах світу.
Заробітна плата, що зарахована на картковий рахунок, приносить співробітникові додатковий прибуток, оскільки банк нараховує на неї відсотки.

До одного карткового рахунку можна відкрити декілька додаткових платіжних карток, наприклад для членів сім'ї співробітника.

На платіжну картку можна отримувати гроші з будь-якої точки світу як на звичайний рахунок у банку.

Платіжна карта має також інші переваги:

 • Можливість оплати товарів і послуг в торгово-сервісних підприємствах без стягування комісії по всьому світу;
 • Можливість оплати різного роду послуг через банкомати Банку і в мережі Інтернет;
 • Можливість переказу грошових коштів з карти на карту через банкомати.

   

 • Чому саме Кредитпромбанк?

  • Зарахування коштів виконується в тому числі у неопераційний час. У ПАТ «Кредитпромбанк» Ви можете вибрати між картками міжнародних платіжних систем Visa Inc та Mastercard Worldwide, або отримати картки обох систем до Вашого карткового рахунку;
  • Зарахування коштів на зарплатні рахунки проводиться цілодобово, що є дуже зручним для бухгалтерії підприємства, яка у кінці робочого дня має можливість відправити до банку електронний файл-відомость та гроші для зарахування виплат;
  • Замовлена Вами платіжна картка буде випущена ПАТ «Кредитпромбанк» протягом двох-трьох робочих днів;
  • Кожен Ваш співробітник може контролювати свої доходи та витрати, отримуючи щомісячну виписку за картковим рахунком, відкритим у ПАТ «Кредитпромбанк», а також отримувати інформацію про стан карткового рахунку та операціях за ним на мобільний телефон або через систему «Інтернет-Кредитпромбанк».

  При наявності вільних коштів на поточному рахунку, Ви маєте можливість отримати додатковий дохід та підвищити ефективність використання своїх грошових ресурсів, скориставшись будь-яким депозитним вкладом від ПАТ «Кредитпромбанк».

  Розрахувати ефективність зарплатного проекту

  Зарплатний проект


  бюджетна організація
  місячні витрати:  
  фонд оплати праці  грн.
  комісія банку за зарахування заробітної плати %
   
  витрати на інкасацію та забезпечення збережння готівки  грн.
  витрати на утримання штату касових працівників  грн.