Головна / Малому бізнесу / Платіжні картки / Корпоративна картка

Корпоративна картка

Версія для друку
 
 
 
 

Інформація про зміну тарифів

Шановний Клієнте! ПАТ «Кредитпромбанк» засвідчує Вам свою повагу та повідомляє про те, що починаючи з 21.10.13 вводяться в дію зміни до тарифів на розрахунково-касове обслуговування ПАТ «Кредитпромбанк» для юридичних осіб та тарифних пакетів для клієнтів малого, середнього та корпоративного бізнесу.

Ознайомитись із змінами до тарифів можна у розділі: Зміни до тарифів

Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете звернутись до будь-якого відділення ПАТ «Кредитпромбанк» або зателефонувати до cаll-центру банку за телефонами: 0 800 507 909, (044) 490 27 77.


Позбудьтесь всіх незручностей, які зазвичай супроводжують витрати на відрядження, представницькі та господарські витрати:
- отримання грошей на відрядження авансом, що вилучає їх з обігу;
- зберігання документів, які підтверджують факти здійснення кожної витратної операції;
- складання звітів про витрати.

З корпоративною платіжною карткою
 всі витрати здійснюються безпосередньо з поточного рахунку підприємства!

Діючі тарифи

Навіщо валюта за кордоном?

Використовуючи корпоративні платіжні карти, підприємство позбавляється від незручної процедури купівлі валюти для забезпечення співробітників коштами під час перебування у зарубіжних відрядженнях. За допомогою платіжної карти співробітник може здійснювати витрати за кордоном безпосередньо з карткового рахунку підприємства відкритого у національній валюті, при цьому міжнародна платіжна система автоматично проведе конвертацію засобів по вигідному для Вас курсу.
Платіжні карти Visa International та Mastercard International приймаються більш, ніж у 19 000 магазинів, ресторанів, кафе, готелів, туристичних бюро і авіакомпаній в Україні та більш, ніж у 17 мільйонах точок в 222 країнах світу.

Чому саме Кредитпромбанк?

У ПАТ «Кредитпромбанк» Ви можете вибрати між картами міжнародних платіжних систем Visa International та Mastercard International, маєте можливість отримати карти обох систем до Вашого карткового рахунку. Карта відкривається у національній валюті. Замовлена Вами платіжна карта буде випущена ПАТ «Кредитпромбанк» протягом двох-трьох робочих днів.
ПАТ «Кредитпромбанк» надає щомісячні виписки за корпоративними платіжними картами, що спрощує підготовку звітів про відрядження.

Перелік банкоматів ПАТ «Кредитпромбанк»

Знайти банкомат в мережі «АТМОСФЕРА»