Монети

Версія для друку

ПАТ "Кредитпромбанк",  відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за №2373 від 21.11.2018, на 20 % (двадцять відсотків) від початкової, знизив вартість срібних монет іноземного виробництва, які підлягають безпосередньому продажу юридичним чи фізичним особам, з переліком яких можна ознайомитись нижче:

- Пам'ятні монети України, сувенірна продукція та іноземні монети наведено у Списку та їх зображення доступні за Посиланням

Ознайомитись з майном виставленим на безпосередній продаж можна в робочі дні з 10.00 до 16.30 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку за номером тел. (044) 490-27-77, (044) 490-27-79 або за електронною адресою VLevitsky@kreditprombank.com. Майно знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівска, буд. 48.

         Для здійснення продажу Уповноважена особа Фонду видає потенційному покупцю, який ознайомився з майном ПАТ "Кредитпромбанк", що підлягає безпосередньому продажу, та має намір придбати таке майно, рахунок-фактуру на оплату майна.

            Потенційний покупець оплачує вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок ПАТ "Кредитпромбанк" отримує придбане майно за актом прийому-передачі.

            Придбане майно вивозиться покупцем самостійно зі складу банку та поверненню не підлягає.