Монети

Версія для друку

Відповідно до Рішення Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за №1839 від 15.09.2016 Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Кредитпромбанк» з 26.09.2016 оголошує про безпосередній продаж пам`ятних монет України, сувенірної продукції та іноземних монет, перелік яких наведено у Списку та їх зображення доступні за Посиланням. Ознайомитись з майном виставленим на безпосередній продаж можна в робочі дні з 10.00 до 16.30 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку за номером тел. (044) 490-27-70, (044) 490-27-79 або за електронною адресою VLevitsky@kreditprombank.com. Майно знаходиться за адресою: м.Київ, бул. Дружби Народів, буд. 38.
Потенційний покупець оплачує вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок ПАТ "Кредитпромбанк" отримує придбане майно за актом приймання-передавання.
 Для здійснення продажу Уповноважена особа Фонду видає потенційному покупцю, який ознайомився з майном ПАТ "Кредитпромбанк", що підлягає безпосередньому продажу, та має намір придбати таке майно, рахунок-фактуру на оплату майна.
Придбане майно вивозиться покупцем самостійно зі складу банку та поверненню не підлягає.