Головна / Приватним клієнтам / Послуги та сервіси

Послуги та сервіси

Версія для друку
Продаж страхових полісів   Страхування
У ПАТ «Кредитпромбанк» Ви маєте можливість оформити поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів у рамках співпраці зі страховими компаніями.   З метою мінімізації ризиків, пов’язаних з укладанням договорів страхування, за якими ПАТ «Кредитпромбанк» виступає вигодонабувачем, банк проводить аналіз потенційних партнерів-страхових компаній.
Грошові перекази   Банківські метали
Якщо вам потрібно відправити гроші у будь-яку точку світу максимально оперативно – це можна зробити в Кредитпромбанку за допомогою міжнародних систем грошових переказів та внутрішніх банківських систем.   У Кредитпромбанку Ви маєте можливість придбати банківські метали, які відповідають найвищим стандартам якості, виробництва таких світових лідерів як UMICORE AG & Co. KG (Німеччина), COMMERZBANK AG і інших.
Монети та банкноти
  Сейфи
Кредитпромбанк зібрав продукцію монетних дворів різних країн, а також Національного банку України, котра стане цікавою як для наших клієнтів-колекціонерів, так і для Ваших колег, близьких та друзів гарним подарунком.   Якщо Ви хочете надійно зберегти свої цінності, Кредитпромбанк пропонує Вам орендувати індивідуальний сейф у банку. Банківський сейф знаходиться у спеціально обладнаному сховищі в приміщенні банку, з найсучаснішими засобами охорони.
Фонди фінансування будівництва   Платежі
Фонд фінансування будівництва, в якому функції управителя фонду виконує ПАТ «Кредитпромбанк», - найпростіший і найпрозоріший метод побудови взаємин при залученні грошових коштів довірителів для фінансування будівництва житла.   У ПАТ «Кредитпромбанк» Ви маєте можливість здійснювати необхідні банківські платежі зручним для Вас способом.
Операції з клієнтами в рамках агентської програми
ПАТ "Кредитпромбанк" з АТ "Дельта Банк"
  Операції з валютою
ПАТ "Кредитпромбанк" пропонує можливість клієнтам Банку скористатися найвигіднішими продуктами АТ "Дельта Банк"! З метою забезпечення лояльних умов в обслуговуванні клієнтів за такими продуктами, в ПАТ "Кредитпромбанк" затверджено спеціальні тарифи на здійснення операцій фізичних осіб на користь АТ "Дельта Банк".   У обмінних пунктах банку Ви можете купити або продати наявну іноземну валюту за гривні, а також обміняти одну іноземну валюту на іншу.