Не впевнені у виборі?

Вибір картки

Версія для друку
  Шановні клієнти!
    Повідомляємо Вам, що у зв'язку з настанням завершального етапу процесу інтеграції  ПАТ "Кредитпромбанк" до АТ «Дельта Банк», в рамках банківського продуктів щодо обслуговування клієнтів за картковими рахунками фізичних осіб, в тому числі і за рахунками, відкритими для  зарахування та виплати  пенсії (грошової допомоги),  Правлінням банку були прийняті наступні рішення:
   1. Змінено  процедуру закриття карткових рахунків фізичних осіб в національній та іноземній валютах відповідно до якої, починаючи з квітня 2014 року, ПАТ «Кредитпромбанк» здійснює закриття  карткових рахунків фізичних осіб в національній та іноземній валютах, за якими відсутній залишок за рахунком та протягом 1 (одного) місяця поспіль та більше не здійснювалися операції.
  2. Встановлено щомісячну плату (комісію) за супроводження залишків коштів за картковими рахунками клієнтів-фізичних осіб в національній та іноземній валютах. Комісія списується щомісячно, починаючи з квітня 2014 року, в останній  робочий день місяця. Розмір комісії становить 100,00 грн. (для рахунків в іноземній валюті – за офіційним валютним курсом, встановленим  Національним банком України на дату списання), але не більше розміру наявного залишку коштів за рахунком. Комісія не застосовується для платіжних карток за діючими зарплатно-картковими проектами.
  3. Враховуючи, що ПАТ "Кредитпромбанк" не брав участі у щорічному конкурсі на продовження строку дії договору з Пенсійним фондом України та Міністерством соціальної політики України, та, починаючи з січня 2014 року, не здійснює зарахування пенсійних та соціальних коштів змінено розмір процентів, що нараховуються на залишок коштів за картковими рахунками клієнтів, що були відкриті для зарахування та виплати пенсії та соціальної допомоги  та встановлено, починаючи з квітня 2014 року, на рівні 0,00 % річних.
  4. Змінено з 01.04.2014 тарифний план на обслуговування платіжних карток, які відкривалися в рамках зарплатно-карткових проектів, та за якими протягом двох місяців відсутнє цільове зарахування з тарифного плану "Зарплатні ПК" на "Платіжні картки для приватних осіб", відповідно до п.5.5 укладених з клієнтами договорів банківських рахунків, що відкривалися для обліку операцій за платіжними картками.
 5. Зупинення з 01.06.2014 дії всіх платіжних карток, емітованих ПАТ "Кредитпромбанк", відповідно до п.5.3 укладених з клієнтами договорів банківських рахунків, що відкривалися для обліку операцій за платіжними картками.
  У разі виникнення додаткових питань з цього приводу звертайтесь до інформаційної служби ПАТ «Кредитпромбанк» за телефоном 044 490 27 77
 
Порівняння платіжних карток
 

БАЗОВІ

Visa Instant Issue

КЛАСИЧНІ

ПРЕМІАЛЬНІ

Платежная карточка/платежная карта/банковская платежная карточка/visa electron

Елітні платіжні карти міжнародних платіжних систем, що підкреслюють високий статус клієнта та пропонують вигідні тарифи у пакеті "Статус", а також для вкладників.

Платежная карточка/платежная карта/банковская платежная карточка/maestro