Головна / Приватним клієнтам / Депозити / Види вкладів / Найкраща пропозиція в Кредитпромбанку

Депозит "Найкраща пропозиція в Кредитпромбанку"

Версія для друку
 
 
 
 
На підставі Договору співпраці від 15.02.2013 року, починаючи з 01 березня 2013 року, в усіх відділеннях ПАТ "Кредитпромбанк" відкрита можливість оформлення вкладу «Найкраща пропозиція в Кредитпромбанку» з депозитної лінійки АТ «Дельта Банк». При цьому обслуговування таких вкладів залишається в поточному відділенні ПАТ «Кредитпромбанк».

 

Даний банківський вклад характеризується наступними умовами:

- Для вкладів в національній валюті:
1. Готівкою через касу ПАТ "Кредитпромбанк" шляхом здійснення грошового переказу без відкриття рахунку, ініційованого вкладником;
2. Шляхом безготівкового перерахування з власного поточного чи вкладного (депозитного) рахунку вкладника, відкритого в ПАТ "Кредитпромбанк".

- Для вкладів в іноземній валюті:
1. Шляхом безготівкового перерахування з власного поточного чи вкладного (депозитного) рахунку вкладника, відкритого в ПАТ "Кредитпромбанк".

- Прості проценти;
- Зміна валюти вкладу не передбачена.

1. В разі порушення вкладником умови щодо заборони здійснення додаткових внесків до вкладу та поповнення власного (депозитного) рахунку коштами, які не є його розміщенням, такі кошти зараховуються Банком у режимі договірного списання на поточний рахунок вкладника з використанням платіжної картки, відкритої в АТ "Дельта Банк" у валюті, яка відповідає валюті зарахування. 
2. У разі якщо протягом 10 (десяти) календарних днів із підписанням договору банківського вкладу (депозиту) вкладник не здійснює перерахування/внесення, що становлять суму вкладів, цей договір банківського вкладу (депозиту) вважається таким, що не був укладений.

Для оформленння вкладу Вам необхідно виконати лише 4 кроки:

  1. У зручний для Вас день звернутися до точки продажу;
  2. Надати необхідний пакет документів;
  3. Внести кошти в касу;
  4. Укласти договір.

Базові проценті ставки за депозитом:

гривня:

Виплата процентівСума вкладуСтрок вкладу (днів)
90180370
щомісячно від 1000 17.00 18.00 19.00

долари США:

Виплата процентівСума вкладуСтрок вкладу (днів)
90180370
щомісячно від 200 7.5 8.0 8.5

євро:

Виплата процентівСума вкладуСтрок вкладу (днів)
90180370
щомісячно від 200 6.5 7.0 7.5

Документи для оформлення депозиту:

  • Паспорт або документ, що його замінює. Згідно з чинним законодавством України паспорт або документ, що його замінює, повинен містити відмітку про місце проживання особи;
  • Документ, що виданий органом податкової служби, що засвідчує присвоєння ідентифікаційного номера платника податків. Банк має право відкрити рахунок фізичній особі - резиденту без подання документа, що засвідчує присвоєння їй ідентифікаційного номера платника податків, якщо в паспорті цієї особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера.

Документи, подані клієнтом для відкриття депозитного рахунку мають бути чинними та містити достовірну інформацію на час їх подання до банку.

Кредитпромбанк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 1999 року.