Корпоративні картки

Версія для друку
 
 
 
 


Позбудьтесь всіх незручностей, які зазвичай супроводжують витрати на відрядження, представницькі та господарські витрати:
- отримання грошей на відрядження авансом, що вилучає їх з обігу;
- зберігання документів, які підтверджують факти здійснення кожної витратної операції;
- складання звітів про витрати.

З корпоративною платіжною карткою
 всі витрати здійснюються безпосередньо з поточного рахунку підприємства!
 

 

 

Діючі тарифи

Навіщо валюта за кордоном?

Використовуючи корпоративні платіжні карти, підприємство позбавляється від незручної процедури купівлі валюти для забезпечення співробітників коштами під час перебування у зарубіжних відрядженнях. За допомогою платіжної карти співробітник може здійснювати витрати за кордоном безпосередньо з карткового рахунку підприємства відкритого у національній валюті, при цьому міжнародна платіжна система автоматично проведе конвертацію засобів по вигідному для Вас курсу.
Платіжні карти Visa International та Mastercard International приймаються більш, ніж у 19 000 магазинів, ресторанів, кафе, готелів, туристичних бюро і авіакомпаній в Україні та більш, ніж у 17 мільйонах точок в 222 країнах світу.

Чому саме Кредитпромбанк?

У ПАТ «Кредитпромбанк» Ви можете вибрати між картами міжнародних платіжних систем Visa International та Mastercard International, маєте можливість отримати карти обох систем до Вашого карткового рахунку. Карта відкривається у національній валюті. Замовлена Вами платіжна карта буде випущена ПАТ «Кредитпромбанк» протягом двох-трьох робочих днів.
ПАТ «Кредитпромбанк» надає щомісячні виписки за корпоративними платіжними картами, що спрощує підготовку звітів про відрядження.

Перелік банкоматів ПАТ «Кредитпромбанк»

Знайти банкомат в мережі «АТМОСФЕРА»