Головна / Корпоративним клієнтам / Документарні операції

Документарні операції

Версія для друку
 
 
 
 
Операції, які забезпечують розрахунки за зовнішньоекономічними договорами та договорами між резидентами України, захищаючи інтереси клієнтів та їх контрагентів за договором від можливих ризиків невиконання умов договору з виконання поставок, надання послуг тощо або несплати за товари/послуги.

 

Базові тарифи

Документарні акредитиви

Проведення розрахунків у формі документарного акредитиву регулюється уніфікованими правилами та звичаями для документарних акредитивів, затвердженими Міжнародною торговельною палатою, а також чинним законодавством.

Банківські гарантії та резервні акредитиви

Банківська гарантія та резервний акредитив – це спосіб забезпечення розрахунків за договором, що передбачає можливість отримання платежу від банку-гаранта у разі порушення зобов’язань контрагентом за договором.

Документарне інкасо

Документарне інкасо — це форма розрахунків, при якій банк виконує функції агента за грошовими розрахунками між експортером та імпортером. Він надає імпортерові, за вказівкою експортера або його банку, документи про відвантаження товару або надання послуг та інкасує проти наданих документів належну суму або отримує вексель, що акцептовано покупцем.