Кредити

Версія для друку
Кредитування на купівлю нерухомості   Кредитування на купівлю обладнання

Якщо Ваш бізнес зростає, а Ви прагнете збільшити капітал, вдосконалити виробництво або освоїти нові види діяльності, ПАТ «Кредитпромбанк» пропонує скористатися кредитною програмою на придбання нерухомості на внутрішньому ринку України.

 

Якщо Ви бажаєте отримувати більші прибутки за рахунок збільшення обсягів випуску продукції,  підвищення рівня її якості або освоїти нові види виробництва, і для цього вам необхідно введення в експлуатацію нових виробничих потужностей, кредитна програма від ПАТ «Кредитпромбанк» допоможе Вам придбати обладнання.

Кредитування на купівлю транспортних засобів   Кредитування на поповнення оборотних коштів

ПАТ «Кредитпромбанк» пропонує скористатися кредитною програмою, завдяки якій Ви маєте можливість оновити свій автопарк, придбати необхідну Вам спеціалізовану техніку чи забезпечити своє господарство необхідною сільськогосподарською технікою для своєчасного виконання графіку польових робіт.

 

Запорукою успішного функціонування підприємств в умовах економічних обмежень є своєчасне отримання оборотних коштів, що дасть Вам змогу забезпечити безперервність і планомірність процесу виробництва, реалізації продукції та надання послуг.

Кредитування під заставу грошових коштів, розміщених в банку   Овердрафт

 Якщо Ви розмістили у банку депозит, але раптом виникає термінова необхідність у коштах, то не потрібно розривати депозитну угоду та втрачати отримані відсотки. Пропонуємо Вам скористатись  кредитної програмою "Кредит під заставу депозиту".

 

 Якщо тимчасово не вистачає коштів на рахунку Вашого підприємства для здійснення невідкладних поточних перерахувань та Ви вимушені вирішувати складне питання: які рахунки сплачувати сьогодні, а сплату яких відкласти на майбутнє, ПАТ «Кредитпромбанк» пропонує Вам отримати кредит у формі Овердрафту.

Факторинг   Кредитування групи підприємств зі встановленням спільного ліміту кредитної заборгованості

 Ви не одноразово помічали, що надання відстрочки платежу є вагомою конкурентною перевагою на ринку, а іноді і останнім аргументом для початку співпраці з покупцем. Але відстрочка платежу викликає нестачу обігових коштів, необхідних для розширення ринку збиту, купівлі сировини, розрахунків з постачальниками.

 

Для підвищення ефективності роботи Вашої компанії, яка об'єднує групу споріднених підприємств, що займаються окремими видами діяльності, особливе значення має здатність гнучко використовувати ринкові механізми і інструменти в процесі фінансування своєї господарської діяльності.