Головна / Про банк / Новини

Новини

Версія для друку

У Кредитпромбанку стартував сезон комфорту та знижок з MasterCard

Кредитпромбанк спільно з міжнародною системою MasterCard запрошує всіх держателів платіжних карток MasterCard, Maestro та MasterCard Gold, емітованих банком, поринути у чудовий світ комфорту та різноманітних знижок.

Так, Кредитпромбанк пропонує усім держателям карток MasterCard та Maestro взяти участь у традиційній акції «Сезони вдалих покупок. ЗИМА» та скористатися миттєвими знижками та іншими перевагами від партнерів акції, а саме:

- 5% знижкою при купівлі авіаквитків на сайті kbp.ua, а також безкоштовним трансфером з Києва до аеропорту «Бориспіль» від компанії «OneTwoTrip» (пропозиція дійсна до 28 лютого 2013 р.);
- 10% знижкою на подарункові сертифікати на розваги на сайті www.bodo.ua (пропозиція дійсна до 28 лютого 2013 р.);
- 10% знижками на підйомники та прокат у гірськолижному комплексі «Протасів Яр»,   інструктаж в гірськолижній школі «Оленів» і сноуборд школі «4.20» (адреса: м. Київ, вул. Протасів Яр, 23-А). Пропозиція дійсна до 15 березня 2013 р.

Після закінчення акції усі її учасники отримають можливість виграти один з 30 подарункових сертифікатів номіналом 500 грн. кожен. Розіграш подарункових сертифікатів буде проведено до 22 березня 2013 року. Деталі акції будуть розміщені на сайті www.mastercard.ua.

Нагадуємо, що в акції «Сезони вдалих покупок. ЗИМА» також беруть участь держателі зарплатних карток MasterCard Debit з унікальною можливістю отримання готівкових коштів у будь-якому банкоматі будь-якого банку на всій території України за мінімальну фіксовану плату, яка не залежить від суми, що знімається. Клієнти Кредитпромбанку, які бажають оформити саме цю картку, можуть зробити це за символічну плату в будь-якому відділенні банку.

Спеціальна пропозиція для держателів преміальних карток MasterCard Gold, емітованих Кредитпромбанком, діє в рамках акції «MasterCard - твоя перепустка у світ комфорту»: кожний держатель MasterCard Gold від Кредитпромбанку, який до 20 лютого 2013 року здійснить за допомогою картки від трьох трансакцій в будь-якому торговельно-сервісному підприємстві за кордоном або виконає онлайн платіж за купівлю авіаквитку на сайті onetwotrip.ua, отримає шанс виграти іменне запрошення до бізнес зали міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Не знімайте готівку з Вашої картки одразу, а розраховуйтесь нею за покупки, беріть участь в акціях банку та вигравайте!