Головна / Про банк / Новини

Новини

Версія для друку

Оновлена інформація станом на 01.05.2018 року щодо проведенння безпосереднього продажу майна, яке належить ПАТ

 

Оголошення про зниження ціни основних засобів та пам`ятних монет України, сувенірної продукції та іноземних монет на 20% (двадцять відсотків) від початкової вартості ПАТ «Кредитпромбанк»

 

ПАТ "Кредитпромбанк",  відповідно до Рішення Комітету Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань консолідації та продажу активів №451 від 16.02.2018 року, на 20 % (двадцять відсотків) від початкової, знизив вартість основних засобів, які підлягають безпосередньому продажу юридичним чи фізичним особам та відповідно до Рішення Комітету Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань консолідації та продажу активів №486 від 21.02.2018 року, на 20 % (двадцять відсотків) від початкової, знизив вартість пам`ятних монет України, сувенірної продукції та іноземних монет, які підлягають безпосередньому продажу юридичним чи фізичним особам, з переліком яких можна ознайомитись нижче:

- Пам`ятні монети України, сувенірна продукція та іноземні монети наведено у Списку монети та фото у Зображеннях.

- Основні засоби наведено у Списку основні засоби.

 

Ознайомитись з майном виставленим на безпосередній продаж можна в робочі дні з 10.00 до 16.30 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку за номером тел. (044) 490-27-79 - основні засоби, (044) 490-27-70 - пам`ятні монети України, сувенірна продукція та іноземні монети, (044) 490-27-79 або за електронною адресою VLevitsky@kreditprombank.com. Майно знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівска, буд. 48. та м. Бровари, вул. Оникієнка, 61.

         Для здійснення продажу Уповноважена особа Фонду видає потенційному покупцю, який ознайомився з майном ПАТ "Кредитпромбанк", що підлягає безпосередньому продажу, та має намір придбати таке майно, рахунок-фактуру на оплату майна.

            Потенційний покупець оплачує вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок ПАТ "Кредитпромбанк" отримує придбане майно за актом прийому-передачі.

            Придбане майно вивозиться покупцем самостійно зі складу банку та поверненню не підлягає.