Система якості

Версія для друку
 
 
 
 
certificateПАТ «Кредитпромбанк»– перший банк в Україні, який отримав міжнародний сертифікат відповідності системи менеджменту якості банку вимогам стандарту ISO 9001. Сфера сертифікації: «Надання банківських послуг», тобто система менеджменту якості поширюється на всі види діяльності ПАТ «Кредитпромбанк», підтверджуючи якість управлінських процесів, клієнтського сервісу, технологій, нормативних процедур.


 

Керівні принципи міжнародного стандарту ISO 9001:2008 декларують орієнтацію на споживача, лідерство, прийняття рішень на підставі фактів, постійне вдосконалення, як елемент корпоративної культури, що відповідає стратегії розвитку клієнтоорієнтованого банку. Найбільша увага в стандарті приділяється питанню задоволення очікувань споживачів. Впровадження даного стандарту гарантує клієнтам банку незмінно високу якість банківських послуг та обслуговування на всіх майданчиках продажу. З 2005 року колектив Кредитпромбанку щорічно успішно підтверджує відповідність вимогам міжнародного стандарту, демонструє позитивні зміни, реалізуючи на практиці відданість традиціям якості.

У світовій практиці сертифікована система менеджменту якості є свідоцтвом керованості та контрольованості процесів організації, здатності оперативно реагувати на зміни ринкового середовища. Система об'єднує управління якістю та управління бізнесом, що дає можливість привести структуру організації до централізованої моделі, в якій цілі в галузі якості та бізнесу– єдине ціле.

Незалежний сертифікаційний аудит у ПАТ «Кредитпромбанк» проводився міжнародною компанією з сертифікації «Societe Generale de Surveillance» («SGS»), акредитованою на проведення робіт з оцінки відповідності систем управління якістю Службою акредитації Великобританії, — «UKAS».

Сертифікат відповідності системи менеджменту банку вимогам міжнародного стандарту HU 05/1362 зареєстрований у Реєстрі сертифікованих організацій Великобританії (United Kingdom Register of Quality Assessed Companies) і визнається у всіх країнах світу– повноправних членах IFA (International Accreditation Forum): країни великої сімки (Німеччина, Великобританія, Франція, Італія, США, Канада, Японія), а також інші країни– члени Європейського союзу.

У світі на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 сертифіковані системи управління близько 1 000 000 підприємств і організацій.